TLauncher 2.8 (Реліз)

TLauncher 2.8 (Реліз)
  • Проглянули: 4 586
  • Розмір: <20 MB
  • Віруси: Немає (VirusTotal)
  • Додано: 04 липень 2021
У вас є можливість скачати TLauncher 2.8 (Реліз), проте тільки на нашому сайті немає жодних очікувань та передбачено безпосереднє посилання. До того ж, усі файли ТЛаунчер Укр 2.8 пройшли перевірку на віруси, вони відсутні. Версія 2.8 наявна у наступних виданнях: Реліз. Версія Лаунчера працює на усіх відомих ОС: Windows, MacOS, Linux. Мова програми: Українська. Ви не розчаруєтеся в цьому лаунчері та у цій версії. Приємної гри!
Версії з інсталятором
Огляд TLauncher 2.8

До Вашої уваги пропонується версія TLauncher 2.8, у якій наявні актуальні функції самої програми та новітні версії гри — до 1.17, включно. Авжеж, характерною рисою цієї програми є наявні версії OptiFine, Forge, Fabric та їх похідні. Звичайно, це збільшує можливості гравця. Знайти ці версії можна у переліку, у нижній частині програми. Для встановлення достатньо зробити один клік. Без сумніву, працездатність перевірена багатьма іншими гравцями.


Головний екран TLauncher 2.8 

Лаунчер здатен самостійно скачувати необхідні файли Minecraft, а якщо була використана додаткова версія, то й усі функції цієї версії, наприклад, Forge.Система скачує тільки з офіційних серверів та їх дзеркал. Отже, гравець отримає файли без змін. Це і є гарантія лаунчера. Швидкість скачування залежить від можливостей вашого Інтернету. Вона може бути дуже високою, що дозволить почати гру майже за 5 хвилин! У процесі скачування лаунчер демонструє безліч корисної інформації: Швидкість скачування, Обсяг скачування у мегабайтах, що залишається, Кількість файлів, що залишаються, Час скачування, що залишається, Наявний стан скачування у відсотках. Це дозволить зрозуміти, на якому етапі йде процес і коли він завершиться.


Завантаження гри в TLauncher 2.8


TLauncher версії 2.8 дає можливість авторизуватися під різноманітними аккаунтами. Перш за все, вам не треба застосовувати пароль, достатньо лише залогінитися та почати гру. Це дуже зручно для новачків. Інша корисна функція — це авторизація з аккаунта TLauncher.org. Після реєстрації на офіційному сайті лаунчера ми можете авторизуватися. Це надає можливість використовувати власні скіни, встановлені на цьому сайті. Також є функція авторизації на Mojang.com и Microsoft. Достатньо лише увійти з будь-якого аккаунта, і ви отримаєте усі функціональні можливості ліцензійної гри, а саме: офіційний скін та доступ на ліцензійні сервери. До того ж, тлаунчер гарантує, що не зберігає жодні відомості, а процес авторизації відбувається тільки з офіційних API. Проте завжди треба вмикати двохфакторну авторизацію до аккаунтів та пошти, адже небезпека може чатувати на серверах.


Акаунти у TLauncher 2.8


Наступна за значністю функція — це мод-пак система TLauncher - TL MODS. Задля входу достатньо натиснути на відповідну іконку у нижньому правому кутку лаунчера. Одразу ви отримаєте доступ до величезного світу додаткового контенту Майнкрафта, у першу чергу, до чужих збірок модів — мод-паків. Є збірки різної тематики, наприклад, на зброю чи супергероїв.


Модпак система TLauncher 2.8 Опис модпака TLauncher 2.8


Тут ви зможете створювати власні збірки. Для цього достатньо натиснути на кнопку "Створити" у верхній частині екрану. Ви повинні вибрати ім’я своєї нової збірки, можете вибирати будь-яке. Згодом необхідно обрати версію гри, під яку буде використаний мод-пак. Зазвичай, варто обрати нагальну (першу) та вибрати версію Forge (краще вибрати першу). Усе! Ваша збірка створена. Ви можете додавати у неї багато нових модів, що можна зробити з вкладки «Моди». Лаунчер самостійно скачує необхідні функції протягом додавання нових модів. Отже, вам не варто хвилюватися через такі дрібниці! До того ж, у вас є можливість додавати текстур-паки та карти з інших вкладок. Усі функції в одному місці — дуже зручно!


Створення мод-пака в TLauncher 2.8 Встановлені моди в TLauncher 2.8


На завершення можна констатувати, що лаунчер є чудовим рішенням на сьогодення, Він може запускати новітні версії гри, дає можливість входити з усіх типів аккаунтів, а також має інтерфейс для створення власних збірок модів. Рекомендуємо! Для скачування перейдіть за посиланнями на початку новини.

Скріншот версії

Скріншот TLauncher 2.8 Головний екран

Коментарі (0)
Додати
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий