TLauncher 2.804 (Бета)

TLauncher 2.804 (Бета)
  • Проглянули: 1 672
  • Розмір: <20 MB
  • Віруси: Відсутні
  • Додано: 11 липень 2021
У вас є можливість скачати TLauncher 2.804 (Бета), проте тільки на нашому сайті немає жодних очікувань та передбачено безпосереднє посилання. До того ж, усі файли ТЛаунчер Укр 2.804 пройшли перевірку на віруси, вони відсутні. Версія 2.804 наявна у наступних виданнях: Бета. Версія Лаунчера працює на усіх відомих ОС: Windows, MacOS, Linux. Мова програми: Українська. Ви не розчаруєтеся в цьому лаунчері та у цій версії. Приємної гри!
Огляд TLauncher 2.804

У цій версії розробниками було додано систему ваших власних версій Java для запуску Minecraft. Замість одного поля зі шляхом до файлів Java зараз з’являється перелік. За замовчуванням ця версія є рекомендована командою лаунчера, вона може бути різною для усіх користувачів. Усе залежить від вашої системи.


TLauncher 2.804 настройки 2


Для того щоб додавати ваші версії, ви маєте натиснути «Змінити». Після чого ви перейдете у віконце, де все є зрозумілим інтуїтивно. Коли ви натиснете на «Огляд», буде вибрана ваша власна версія. Коли версію буде додано, ви зможете змінити параметри Java та назву (вона буде відображена у переліку, що випадає). Ось така функція буде корисною гравцям лаунчера, якщо вони хочуть використовувати свої власні версії.


TLauncher 2.804 настройки

Скріншот версії

 

Коментарі (0)
Додати
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий